klíč k sebepoznání

Psychodiagnostika WORKTEST

Test osobnosti, díky kterému zjistíte, jaký je váš skutečný potenciál.

Proč právě tento test

WORKtest pracuje na podvědomé úrovni a vidí osobnost takovou, jaká je, nikoliv jak chce být viděna. Systém on-line psychodiagnostiky, kde se nelze stylizovat.

 • Kde jsou vaše silné stránky?
 • Hrozí vám vyhoření?
 • Odkud čerpat energii?
 • Kde se zbytečně přepínáte?

Filozofie WORKtestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT. Měří se přes 300 nejrůznějších kritérií, výsledné informace jsou velmi přesné a objektivní. Diagnostika je zaměřená na nejrůznější oblasti od osobního nastavení přes motivaci, spokojenost, výkon, energetický potenciál či limitující faktory

Vyplnění vám zabere max. 15-20min.

PRO DOSPĚLÉ

Znáte své silné stránky? Víte, na čem můžete v životě stavět a o co se opřít? Kde je potřeba energii ubrat a kde naopak přidat? Co vás brzdí a brání vám v rozvoji? Jak vrátit svému životu rovnováhu?

Testy pro osobní a profesní rozvoj. 

Cesta k větší rovnováze a životní spokojenosti. Poznejte své skutečné možnosti.

PRO DĚTI A STUDENTY

Na co má vaše dítě nadání a k čemu má vlohy? Baví ho cizí jazyky? Je spíše sportovní typ? Individualista nebo týmový hráč?

Test odhalí, jaké vaše dítě skutečně je, jaký je jeho potenciál, možnosti a limity. 

Díky tomu může být snazší učení, volba zájmových aktivit či rozhodování o volbě školy nebo výběru povolání...

Jak to probíhá?

...všechno je online

 • V první fázi probíhá intuitivní výběr 9 tvarů

Nejedná se o dotazníkový test. Ze zobrazené nabídky různých tvarů vybíráte takové, jaké se vám líbí, jaké vás oslovují a se kterými se ztotožňujete. Na základě výběru tvarů pak software analyzuje vaši osobnost a odhalí váš potenciál v maximální šíři.

 • Druhá část je o asociacích

Zvolili jste tvary a teď k nim napíšete, co pro vás daný tvar symbolizuje. Možná vám to připadá příliš abstraktní, ale vše má svůj psychologický základ. Náš mozek totiž funguje jako počítač a od dětství si zapisuje a ukládá obrazy a vytváří různé návyky a vzory chování. Preference a výběr tvarů nesouvisí s vědomím, ale podvědomím, a o to tu jde.

 • Ve třetí části analyzujeme motivaci

Máte 5 minut na to, abyste ke každému motivačnímu faktoru (celkem je jich 36) vybrali na škále od 1 do 4, jak moc vás daná činnost motivuje. Rozhodujete se v reálném čase tak, jako by vám někdo položil otázku, takže nad tím moc nepřemýšlejte. Tato část je pro 18+.


Interpretace výsledků testu

Po vyplnění testu se domluvíme na termínu interpretace výsledků

Tato část též obvykle probíhá online (v aplikaci Zoom nebo Google meet) a trvá 45 - 90min. V závislosti na rozsahu testu a také na tom, zda jde o interpretaci pro děti a studenty či pro dospělé.

K čemu je interpretace dobrá, když budu mít výsledky i v mailu?

Většina z nás má tendenci se vidět pouze jedním úhlem pohledu a nevidět všechny souvislosti. Každý máme svá slepá místa... Interpretace výsledků testu probíhá koučovacím způsobem, tedy otázky-odpovědi. 

Společně prozkoumáváme, jak spolu jednotlivé oblasti souvisí, co je skutečnou silnou stránkou a jak to souvisí s našimi dalšími vlastnostmi v kontextu našeho života. Zjišťujeme, kde jsou rezervy, jaká je kapacita energie, co může váš výkon brzdit, co je naopak hnací silou atp. 

Zkrátka tomu dáme širší kontext, najdeme na čem stavět a kde jsou příležitosti k rozvoji.  Vše navíc doplníme o konkrétní akční plán, díky kterému získané poznatky převedete do praxe.

PRO PODNIKATELE A FIRMY

Jste podnikatel či majitel firmy? Chcete omezit prokrastinaci? Mít více času na důležité aktivity? Co můžete delegovat? Jak opět získat motivaci a předejít vyhoření? Jaký typ práce nejlépe odpovídá Vašemu založení?  Investujte svou energii efektivně...

Recruitment

Jak najít ty správné zaměstnance či kolegy? Jak minimalizovat rizika při výběrových řízeních? 

Najít správné kandidáty na klíčové pracovní pozice je pro prosperitu a zdravé fungování každé organizace zásadní záležitostí.

 • WORKtest šetří Váš čas i energii v průběhu výběrového řízení.  Usnadňuje výběr vhodných kandidátů na klíčové pracovní pozice. Je určen pro malé, střední i velké společnosti.
 • Přináší výraznou finanční úsporu nejen při náborech a výběrových řízeních.  Umožňuje vytvářet výzkumy, benchmarkuje (porovnává) výstupy jednotlivců, týmů i firem na lokální i globální úrovni, měří a porovnává výsledky v časovém horizontu, nabízí konkrétní opatření.
 • Ukazuje způsoby, jak ve firmě udržet angažované, výkonné a spokojené zaměstnance a tím udržet organizaci zdravou a prosperující. 
 • Zaměřuje se též na rizikové a kontraproduktivní chování zaměstnanců a další.

Pro více informací mě kontaktujte...