Dovol si mířit výš...

Individuální koučink

Chcete v životě víc? Toužíte po změně a nechcete na to být sami? 

V každém z nás je skrytá velká životní síla a potenciál, který se touží projevit. I vy můžete žít život podle vašich představ. A koučink vám s tím může pomoci. Je to způsob, jak příjemnou a nenásilnou cestou dosahovat pozitivních změn.

Bezpečný prostor

Kouč pro vás vytváří prostředí plné důvěry, kde dochází k uvědoměním, která vás posouvají na vaší cestě vpřed. Společně se zaměříme na přítomnost a budoucnost v oblasti, kterou chcete rozvíjet. Vytoužené změny díky tomu probíhají rychleji a plynuleji. Během koučování nečekejte žádné rady ani osvědčené návody, získáte něco mnohem účinnějšího. 

Koučink pomáhá růst

Jen vy sami víte, jaká cesta je pro vás nejlepší. Vždy máte k dispozici všechny zdroje potřebné k tomu, abyste došli k cíli, který jste si vytyčili. Zároveň jste vždy plně schopni své stávající i nově objevené zdroje využít ve svůj prospěch a rozvinout svůj potenciál. Váš úspěch závisí na vaší zodpovědnosti a osobním přístupu.

Chci vyzkoušet konzultaci ZDARMA

PSYCHODIAGNOSTIKA - testy osobnosti

Test osobnosti, díky kterému zjistíte, jaký je váš skutečný potenciál.

Systém on-line psychodiagnostiky, kde se nelze stylizovat. Diagnostika Worktest je zaměřená na nejrůznější oblasti od osobního nastavení přes motivaci, spokojenost, výkon, energetický potenciál či limitující faktory. Měří se přes 300 nejrůznějších kritérií, výsledné informace jsou velmi přesné a objektivní. 

Test pracuje na podvědomé úrovni a vidí osobnost takovou, jaká je, nikoliv jak chce být viděna. Jedná se o testy, které pomohou odhalit, jak jste na tom v současné chvíli. Kde jsou vaše silné stránky, jak hospodaříte s energií, zda vám hrozí vyhoření a na čem zapracovat, abyste byli v životě spokojenější.